foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

wig19W piątek, 20 grudnia 2019r., już od rana w naszej szkole panował świąteczny nastrój. Wigilia w szkole to wspaniała okazja do przekazania dzieciom polskich tradycji, oraz do wzruszających i niezapomnianych chwil.

Tego dnia szkoła wypełniona była miłością, życzliwością i nadzieją. Uczniowie przygotowali wspólną wigilię na szkolnym korytarzu. Na początku spotkania, życzenia świąteczne i noworoczne złożyła p. Dyrektor Justyna Rasiak. W trakcie biesiady mogliśmy wysluchać konceru kolęd, wierszy i innych świątecznych piosenek w wykonaniu uczniów z każdej klasy. Przy bogato zastawionych stołach, pełnych różnych smakołyków, uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami, w radosnej atmosferze przeżywali nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dzieci, łamiąc się opłatkiem, składali sobie nawzajem i swoim nauczycielom życzenia. Składane życzenia i pozytywne emocje wszystkie dzieci z pewnością zaniosą do swoich domów, do swoich rodzin, gdzie w blasku światełka z Betlejem będą pamiętać o bliskich sobie osobach i przyjaciołach, z którymi mogli przeżyć te wspaniałe chwile spędzone w naszej szkole, w tym wyjątkowym przedświątecznym czasie.

autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Zebranie 1/2020/2021

Zmiana terminu zebrania!

Dnia 15 września 2020r. (wtorek)

o godz. 16.00

odbędzie się zebranie

z rodzicami.

Prosimy rodziców,

aby stosowali się

w szkole

do ustalonych zasad:

dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką.

Zapraszamy!

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy