foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

31W piątek 26 czerwca 2020r. rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Był on wyjątkowy i inny niż wszystkie do tej pory ze względu na panującą od marca pandemię koronawirusa i obowiązującą naukę zdalną.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną nie udało się zorganizować wspólnego, uroczystego zakończenia roku szkolnego, a odbiór świadectw promocyjnych i nagród za osiągnięcia w nauce odbył się przed budynkiem szkoły według ustalonego harmonogramu oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego i wytycznych GIS. Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim, którzy ukończyli rok szkolny. Na samym początku została wręczona nagroda ufundowana przez prof. zw. dr hab. Bolesława Andrzejewskiego z Poznania. Jest to nagroda imienia Agnieszki Andrzejewskiej (matki pana profesora) dla najlepszego absolwenta naszej szkoły. W tym roku najlepsze wyniki na świadectwie szkolnym klasy piątej uzyskał Jan Girus. Nagrodę wręczyła pani dyrektor Justyna Rasiak, ponieważ profesor Bolesław Andrzejewski był nieobecny. 

Gratulujemy Jasiowi Girusowi!

Następnie pani Dyrektor pogratulowała i wręczyła nagrody tym osobom, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce, angażowały się w życie szkoły, reprezentowały społeczność szkolną w konkursach i uroczystościach.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom

za współpracę i pomoc w realizacji wielu trudnych zadań!

autor: J. Zawidzka

https://youtu.be/qRHNNJwKBbU

 

 

 

Komunikaty

Zebranie 1/2020/2021

Zmiana terminu zebrania!

Dnia 15 września 2020r. (wtorek)

o godz. 16.00

odbędzie się zebranie

z rodzicami.

Prosimy rodziców,

aby stosowali się

w szkole

do ustalonych zasad:

dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa maseczką.

Zapraszamy!

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy